Головна » 2021 » Червень » 11 » останній дзвоник
останній дзвоник

10.06.2021 у Дружелюбівському НВК відбулося свято Останнього дзвоника, яке розпочалося не з традиційної шкільної лінійки, а з  веселих ігор і майстер-класу для учнів початкової школи, який провели директор Новософіївського будинку культури Тандура Л. Д., директор ЦНСП Матвіївської сільської ради Пелех Л. В. та фахівець із соціальної роботи Самойлов Є. Г..

Школярі середньої ланки взяли участь у квесті «Пошук шкільного дзвоника». Випускники 9 і 11 класів стали суворими суддями на станціях квесту . Щоб відшукати шкільний дзвоник, учні мали виконати всі завдання і отримати в нагороду літери, з яких потім склали слово, яке вказувало на місце знаходження шкільного дзвоника.

Коли було знайдено дзвоник, на шкільному подвір’ї зібралися  учні школи, вчителі, батьки, щоб привітати переможців квесту і підвести підсумки навчального року. Право відкрити лінійку було надано директору закладу Спиці С. В., яка підвела підсумки роботи за навчальний рік і нагородила грамотами переможців конкурсів. Із щирими словами побажань і з неочікуваними нагородами звернулися до учнів та вчителів гості свята: начальник відділу освіти Матвіївської сільської ради Залозна М. В., замісник Матвіївського сільського голови Ніколаєнко В. М., начальник відділу культури Лук’янчук О. П. та староста Третякова М. О.

Остання урочиста мить - малиновий спів шкільного дзвоника. Для когось - відкриття брамиу майбутнє. Почесне право останнього дзвоника було надано випусникам Курченко М. (11 клас) і Литвин Е. (9 клас)

Бажаємо всім гарного літнього відпочинку, сил і натхнення для нових звершень у наступному навчальному році. А випускникам - упевненості у власних силах, завзяття і здійснення всіх планів і мрій!  Хай щастить!

Переглядів: 27 | Додав: Иванович | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: