Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 30
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Історія закладу

Дружелюбівський навчально - виховний комплекс 
Вільнянської районної ради 
Запорізької області

Сільська школо!
Нехай цвітуть про тебе співи,
Тебе люблю без краю я, 
З тобою, школо, я щаслива,
Без тебе вже не можу я.
Ти мене з дитинства підіймала,
І міцні знання мені дала
Відвела доріг мені немало,
Люба школо, доле ти моя.

   У 1986 році в селі Дружелюбівка Вільнянського району Запорізької області була збудована і відкрита нова сучасна восьмирічна школа. Вона відчинила двері для 153 дітей Дружелюбівської сільської ради. Першим директором  став випускник фізико-математичного факультету Запорізького державного університету Здравчев Іван Іванович, заступником директора з навчально-виховної роботи - Спицін Юрій Павлович. 
    У1989 році директором Дружелюбівської школи стає Шибаєв Олександр Михайлович, заступником директора з навчальної роботи - Гамагін Євген Павлович , заступником директора з виховної роботи - Харченко Ніна Михайлівна. 
    У1990 році Дружелюбівська ВШ реорганізована в середню школу.
    З 1993 по 1997 рр. директором школи працював Могилат Юрій Юрійович, заступником директора з навчально-виховної роботи - Харченко Ніна Михайлівна.
    Зі зміною у 1997 році адміністрації, школа стає на новий ступінь розвитку. Під керівництвом Спиці Світлани В’ячеславівни та заступника директора навчально-виховної роботи Пелех Людмили Володимирівни, а потім Кручак Лариси Анатоліївни покращується зовнішній та внутрішній вигляд школи, кабінетів, підвищується рівень навчально-виховного процесу. За свою працю Спиця Світлана В’ячеславівна неодноразово нагороджувалась преміями Вільнянського РВО. У 2000 р. та 2003 р. такою пошаною відзначено увесь колектив Дружелюбівської загальноосвітньої школи І -III ступенів.
    За роки існування Дружелюбівської ЗОШ (1986 - 2013 рр.) було випущено учнів. Серед них є лікарі, юристи, економісти, викладачі вузів, вчителі шкіл, інженери, агрономи, військовослужбовці. Золотою медаллю нагороджено 4 учні, срібною - 3 учні.
У 2003 році в школі з’явився  персональний комп’ютер, який був подарований школі на перше вересня і поклав початок інформатизації в нашому учбовому закладі. А в 2005 році з’явився другий комп’ютер, який став вірним помічником директора нашої школи. 
У цьому ж році школу вперше під`єднано до мережі Інтернет. 
     У 2007 році завдяки зусиллям нашої районної ради та відділу освіти в школі було встановлено сучасний навчальний комп’ютерний комплекс, що включав в себе 8 учнівських і 1 вчительський комп’ютер, що вивели наш учбовий заклад на новий рівень використання інформаційно - комунікаційних технологій.
    У 2008 навчальному році вчителі школи починають широко використовувати у навчально-виховному процесі інноваційні технології. А електроні підручники та енциклопедії стають в одному ряді з класичними підручниками. 

    У 2009 році в школі знов запрацювала система гарячого харчування. 

   1 вересня 2012 року  в школі відкрили дошкільну групу для п’ятирічок, і заклад було реорганізовано в навчально-виховний комплекс.

 Золотий фонд школи – це наші вчителі. Педагогічний колектив нараховує 19 чоловік. Із них 5 учителів мають кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії”, один учитель має звання «Старший вчитель» . Колектив енергійний, працьовитий, дбає про індивідуальний розвиток кожного учня школи.

 Зараз у нашому комплексі 12 навчальних кабінетів, просторий спортивний зал, їдальня, комп'ютерний клас, бібліотека, методичний кабінет.

  Ми дбаємо і про розвиток творчих здібностей наших учнів. В школі працює 4 гуртки: «Художня праця»,«Школа проти СНІДу», «Юні друзі природи», спортивний гурток з баскетболу.

  Сьогодні Дружелюбівський НВК - це стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. У школи славне минуле, прекрасне    сьогодення і, безумовно, світле й дивовижне майбутнє. Попереду нові злети, відкриття, перемоги, досягнення.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Иванович (18.12.2013)
Переглядів: 924 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Друзі сайту